Çerez Politikası

Caner Çerçiolu, 12 Ağustos 1992'de doğdu. Annesi Özlem Çerçioğlu, TBMM’ nin bir üyesiydi ve bu yüzden ilkokul eğitimine kadar Ankara'da kaldı. İlkokuldan sonra Aydın'a döndü ve Aydın Anadolu Lisesi'ne gitti. 4 yıl sonra başarı ile mezun oldu ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans Bölümü eğitimini almaya hak kazandı.

Çalışmaları sırasında, Sn. Çerçioğlu aile işiyle yakından ilgilendi. Böylece, her yaz tatilini JANTSA' da geçirdi, jant imalatının pratik tarafını öğrendi. Bu ilk yıllar, onu kurumsal yönetim hakkında meraklandırdı ve JANTSA' nın küresel başarısına katkıda bulunma isteğini belirledi.

Sonuç olarak, üniversiteden mezun olduktan sonra ABD'ye taşındı ve MIM' de (Manhattan Institue of Management) master programına katıldı. İki yıl sonra, edindiği bilgi ve tecrübeleri uygulamak için tam donanımlı olarak Türkiye'ye döndü.

Sn. Çerçioğlu, Mart 2018'de JANTSA'nın Satış ve Pazarlama ekibine katıldı ve endüstri liderliğimizi arttırmayı hedefleyen bir dizi şirket girişimi başlattı.